Богданівська сільська рада
Павлоградський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 19 грудня 2018р.№ 672-39/VІІ
39 сесія
7 скликання
Про сільський бюджет на 2019 рік
Опубліковано 29 грудня 2018

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ураховуючи висновки та рекомендації постійних комісій сільської ради, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Визначити на 2019 рік:

доходи сільського бюджету в сумі 135 227 073 гривні, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 132 878 673 гривні,  доходи спеціального фонду сільського бюджету – 2 348 400 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки сільського бюджету в сумі 135 227 073 гривні, у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 117 049 673 гривні та видатки спеціального фонду сільського бюджету – 18 177 400 гривень;

профіцит за загальним фондом сільського бюджету в сумі 15 829 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом сільського бюджету в сумі 15 829 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.

оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету в розмірі 60 000 гривень, що становить 0,05 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд сільського бюджету у розмірі 30 000 гривень, що становить 0,03 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додаткам 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію регіональних програм у сумі 19 947 672 гривні згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2019 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктами 10,11 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

підготовка кадрів вищими навчальними закладами І – ІV рівнів акредитації;

оплату енергосервісу.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 „Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів” головним розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

11. Надати право голові сільської ради у процесі виконання сільського бюджету протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях сільської ради, перерозподіл видатків за кодами тимчасової класифікації видатків та обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів у відповідній галузі видатків за загальним та спеціальним фондами сільського бюджету з внесенням відповідних змін до додатків рішення сільської ради та переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку.

Перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів сільського бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання окремо за загальним та спеціальним фондами здійснюється лише за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету і фінансів.

метою ефективного використання коштів субвенцій та дотацій з державного бюджету надати право голові сільської ради протягом бюджетного року своїми розпорядженнями з подальшим затвердженням їх на сесіях сільської ради:

         збільшувати (зменшувати) дохідну та видаткову частини сільського бюджету на суми уточнення обсягів трансфертів з державного та інших бюджетів і затверджувати розподіл уточнених обсягів коштів між головними розпорядниками цих коштів.

12. Установити, що розподіл коштів, передбачених на здійснення природоохоронних заходів, за об’єктами проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 „Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів” (зі змінами)

13. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

14. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

15. На виконання вимог частини 2 статті 77 Бюджетного кодексу України надати право голові сільської ради у двотижневий строк з дня офіційного опублікування Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік” після погодження з постійною комісією сільської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів своїм розпорядженням внести зміни до цього рішення з метою приведення його у відповідність до зазначеного Закону.

16. Додатки 1 – 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Сільський голова                                                             О.Г.ГРИЩЕНКО
Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux